Polski Fundusz Multimedialny

Jesteśmy po to, by zmieniać komfort podróżowania. Dostarczamy nowe, ekologicznie przyjazne i wygodne auta kierowcom, którzy pragną zmienić jakość oferowanych przez siebie usług. Wierzymy, że odpowiedni pojazd jest fundamentem i kwintesencja podróżowania. Dodajemy przyjemność do pracy za kierownicą.

Jesteśmy największą szkołą tradingu w Polsce. Edukacja, to sprawa dla nas najistotniejsza, skupiamy się na kompleksowym i holistycznym programie edukacyjnym, który odchodzi od tradycyjnych szkoleń czy studiów. Ideą, która nam przyświeca to przekazywanie wiedzy i umiejętności w sposób przyswajalny i atrakcyjny dla naszych odbiorców. Edukujemy i przygotowujemy kolejne pokolenia traderów – zawodu XXI wieku.

Jesteśmy firmą szkoleniową, która tworzy kompleksowe programy szkoleń. Pomagamy rozwijać i nabywać nowe, wartościowe umiejętności, dające przewagę na rynku pracy. Wiemy co jest potrzebne, by stworzyć karierę i osiągnąć sukces. Właśnie to przekładamy na materiały i wiedzę, jaką przekazujemy podczas szkoleń. Naszą kadrę tworzą specjaliści w swoich dziedzinach, co przekłada się na uzyskanie przez uczestników praktycznych i użytecznych umiejętności.

Dla nas świat jest sceną. Tworzymy nieszablonowe treści, przełamując utarte schematy. Jesteśmy grupą pasjonatów, dla których liczą się osiągane wyniki i niesamowite treści reklamowe. Mamy wiedzę i umiejętności, ciągle dążymy do rozwoju swojego i klientów naszej agencji marketingowej. Słowo marketing ma dla nas wielopoziomowe znaczenie, dlatego do tworzenia kampanii podchodzimy holistycznie. Wszystko wokół to marketing.

Work Develops to ludzie z pasją. Spółka powstała z misją, którą jest pomoc w znalezieniu pracy tym, którzy planują satysfakcjonującą karierę zawodową. Pomagamy także pracodawcom w poszukiwaniu odpowiednich i nastawionych na rozwój kandydatów. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem zawodowym, a także wsparciem na każdym etapie rekrutacji.

Global F&L Consulting – Jesteśmy w centrum prawa i księgowości. To dzięki holistycznej, ciągle aktualizowanej wiedzy, pomagamy małym i dużym przedsiębiorstwom z zakresu księgowości i porad prawnych. Nasz wyspecjalizowany zespół specjalistów jest nastawiony na poszukiwanie najkorzystniejszych rozwiązań dla naszych klientów. Kompleksowa pomoc i profesjonalna współpraca. Global F&L Consulting jesteśmy tu dla Ciebie.

HR Global Holding to ludzie z pasją. Spółka powstała z misją, którą jest pomoc w znalezieniu pracy tym, którzy planują satysfakcjonującą karierę zawodową. Pomagamy także pracodawcom w poszukiwaniu odpowiednich i nastawionych na rozwój kandydatów. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem zawodowym, a także wsparciem na każdym etapie rekrutacji.