Polski Fundusz Multimedialny

Zarząd

Zarząd

Piotr Grądziuk

jako założyciel i Prezes Zarządu reprezentuje Polski Fundusz Multimedialny S.A. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu oraz wieloletnim inwestorem i biznesmenem, osiągającym sukcesy w wielu lukratywnych branżach.

Zdobyte doświadczenie przekłada na budowanie projektów na etapie początkowym poprzez Venture Capital. Jest twórcą rozwiązań IT dla energetyki, odpowiednich systemów bilingowych dla rozliczania energii elektrycznej oraz gazu. Uczestniczył w wielu akwizycjach spółek energetycznych oraz telekomunikacyjnych. Doskonale radzi sobie w zakresie prawa handlowego i korporacyjnego.

Specjalizuje się w ekonomii i rachunkowości, dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu zbudował swoją karierę. Od ponad 14 lat zasiada w zarządach spółek energetycznych i telekomunikacyjnych, rozwijając je dla funduszy inwestycyjnych. Kierował także grupą holdingową, która posiadała ponad 200 tysięcy klientów indywidualnych oraz 20 tysięcy klientów biznesowych i korporacyjnych.

Mariusz Widawski

 wiceprezes i członek zarządu Polskiego Funduszu Multimedialnego S.A. Jest absolwentem Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej oraz urodzonym handlowcem, menedżerem i specjalistą ds. rekrutacji. Specjalizuje się w zarządzaniu i marketingu. 

W połowie lat 90’, będąc jeszcze w klasie maturalnej założył własną działalność gospodarczą, rozpoczynając swoją ścieżkę kariery. W firmie POWERMED zajmował się sprzedażą, wielokrotnie nagradzany za bardzo wysokie wyniki i profesjonalną obsługę klienta. Przez 6 lat pełnił również funkcję menedżera i trenera sprzedaży. W 2015 r. rozpoczął pracę w firmie GMH, gdzie początkowo pełnił funkcję Menedżera oddziału, a od 2016r. Dyrektora ds. Sprzedaży.

Piastując stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży budował struktury sprzedażowe na rynku klienta indywidualnego oraz biznesowego dla firm Energa obrót, Multimedia Energia, Duon, Fortum, Energie2 i HEG, gdzie odpowiadał za sprzedaż w kanałach dystrybucji: D2D, B2B. Od lipca 2019 roku pełnił funkcję Dyrektora ds. Sprzedaży, a od stycznia 2021 r.  objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego w spółce CUWEiC P.S.A. Od Września 2022 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu CUWEiC P.S.A.

Filip Jackowiak

 wiceprezes i członek zarządu Polskiego Funduszu Multimedialnego S.A. Prelegent i mówca z zakresu ekonomii oraz kryptowalut na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Specjalista w sektorze marketingu internetowego z wyróżnieniem treści w formacie video.

Od ponad 7 lat odnosi sukcesy w marketingu, rozwijając kolejne projekty i spółki. Przedsiębiorca i przywódca, stawiający na rozwój siebie oraz swoich pracowników. Urodzony lider, który przez całą swoją karierę zbudował autorytet oparty na jasnych zasadach i kreatywnych rozwiązaniach problemów w konkretnych branżach, gdzie jest obecny. Łączy ludzi, podkreśla istotę budowania relacji w organizacjach, a także racjonalnych i logicznych decyzji w tworzeniu sukcesu firmy.

Jest prezesem zarządu Elite Expert Club, EEC PSA oraz Digital Partners. Pod jego kierownictwem spółki te prężnie rozwijały się w swoich branżach, stając się dominującymi podmiotami. W zarządzaniu łączy cele biznesowe z odpowiedzialnością społeczną organizacji.

Jakub Podstawski

wiceprezes i członek zarządu Polskiego Funduszu Multimedialnego S.A. Jest absolwentem Politechniki Śląskie, na której uzyskał tytuł magistra inżyniera. Urodzony negocjator i specjalista w zarządzaniu organizacjami oraz ludźmi.

Piastuje stanowisko dyrektora operacyjnego w kilku spółkach. Jego wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów przełożyło się na sukces wielu firm. Swoją karierę rozpoczął tuż po studiach, kiedy to został zaangażowany w projekty związane z Inteligentnymi Systemami Transportowymi. Lider oraz mentor, na co dzień nadzoruje wszystkie aspekty działalności organizacji – od wsparcia i kontroli działu Administracji, BOK, Księgowości, po działy IT oraz Zamówień.

Jako dyrektor operacyjny odpowiada za realizację celów spółek, krótko jak i długoterminowych. Analizuje dane i przekłada je na trafne decyzje biznesowe. Specjalny nacisk kładzie na motywację i budowanie ścieżek kariery pracowników.