Jak rozliczyć się w 2024 roku

i płacić zerowy podatek?

Kwiecień

10

Środa, 10 kwietnia 2024

19:30 

Indywidualne Podejście

Podczas spotkania masz szansę zadać swoje pytania, poruszyć kwestie, które Cię interesują i otrzymasz odpowiedź od Profesora Finansowego.

Szybkie i bezbolesne rozliczenie podatku dochodowego

Dowiesz się, jak bez żadnego problemu rozliczyć swój przychód z umowy o pracę i tradycyjnych źródeł dochodu.

Wszystko, co musisz wiedzieć o podatkach

Poznasz podstawowe zagadnienia z zakresu finansów i podatków, dzięki czemu łatwo zrozumiesz swoją sytuację budżetową i możliwości w 2024 roku.

Oszczędność PIENIĘDZY

Powiem Ci, dlaczego Musisz się rozliczyć i jaka może grozić Ci kara, jeżeli tego nie zrobisz. Szybkie i dokładne rozliczenie zamiast kary i dopłaty za korektę PIT.

WAŻNE! A co jeśli się spóźnisz…

Przedstawię Ci dokładnie jakie masz możliwości, gdy spóźnisz się z rozliczeniem i jak uniknąć kary. Dowiesz się też, jakie masz opcje, jeżeli nie rozliczyłeś się w poprzednich latach.

HIT! Giełda, Forex, Kryptowaluty… etc.

Jesteś inwestorem, niezależnie czy masz jedną, czy wiele inwestycji, z wszystkich musisz się rozliczyć. Poznaj konkretne metody rozliczania swoich inwestycji.

Dla właścicieli firm i spółek

Prowadzisz własny biznes, w który wkładasz czas i pieniądze, ale potrzebujesz pomocy przy rozliczeniu swojej działalności. Kompleksowa pomoc i prowadzenie w świecie podatków i finansów.

NOWOŚĆ! Jak płacić ZEROWY podatek z inwestycji?

Wprowadzę Cię w niesamowity temat pełen możliwości dla inwestorów, czyli jak bezpiecznie inwestować i płacić zerowy podatek od inwestycji. Dowiesz się wszystkiego o Fundacji Rodzinnej, która daje Ci ogromną przewagę w biznesie i finansach.

Jeżeli jesteś inwestorem, lub chcesz inwestować swój kapitał, to choćby dla tych informacji Twoja obecność jest obowiązkowa…
Jesteś gotów na zupełnie nowe podejście do finansów?

PROWADZĄCY

Piotr Grądziuk

Poznaj Prowadzącego…

Nazywam się Piotr Grądziuk i skutecznie łączę prawo podatkowe oraz wiedzę finansową z praktycznym i korzystnym podejściem w biznesie. W skrócie korzystam z przepisów prawa tak, by działały na korzyść moich spółek i klientów.

Jestem prezesem grupy holdingowej Polski Fundusz Multimedialny, z którego ramienia także prowadzę Lions Consulting, czyli Twojego partnera w świecie podatków i finansów. Pomagamy firmom rozwinąć skrzydła i płacić mniej, a pracownikom wyjść korzystnie z rozliczeń z urzędem skarbowym.

Środowisko i gospodarka nie sprzyjają ani przedsiębiorcom, ani pracownikom, dlatego stworzyłem zespół Lions Consulting, któremu przewodzę, żeby sprawić, by prawo i urzędy działały dla Ciebie.

W dniu 10 Kwietnia, o 19:30 odbędzie się specjalne, Bezpłatne Spotkanie z Ekspertem Online dla wszystkich pracowników, przedsiębiorców i inwestorów, którzy chcą korzystnie rozliczyć się z fiskusem.

Copyright © Lion Consulting. All Rights Reserved. 

Jak korzystnie rozliczyć się
z podatków w 2024 roku 

i zabezpieczyć swoje pieniądze

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności

Close